Uroczysty występ przedszkolaków z okazji Świąt Majowych!

Z radością informujemy, że w dniu 30 kwietnia odbył się w naszej szkole uroczysty występ z okazji Świąt Majowych. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny, aby uczcić pamięć o ważnych wydarzeniach z historii Polski. Na scenie zaprezentowały się dzieci w pięknych, biało-czerwonych strojach recytując wiersze i śpiewając piosenki o Polsce i majowych świętach. Występ był wzruszający i pełen radości, a mali artyści dali z siebie wszystko, aby zachwycić publiczność.

Uroczystość była również okazją do przypomnienia dzieciom o znaczeniu symboli narodowych i wartościach takich jak patriotyzm, szacunek dla historii i tradycji. Wspólnie odśpiewaliśmy hymn państwowy i podziwialiśmy biało-czerwone flagi i godło. Występ z okazji Świąt Majowych był dla wszystkich dzieci i dorosłych niezapomnianym przeżyciem. Był to czas na wspólne świętowanie, pielęgnowanie wartości patriotycznych i budowanie poczucia wspólnoty. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków i ich zaangażowania w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.