Przedszkolaki z wizytą w remizie strażackiej

W dniu 9 maja przedszkolaki miały okazję zwiedzić remizę strażacką. Wizyta ta była niezwykle ekscytującym wydarzeniem dla wszystkich dzieci. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Garbowie przywitali nas serdecznie i z ogromną chęcią oprowadzili po remizie. Dzieci miały możliwość zobaczyć z bliska wozy strażackie, różnorodny sprzęt ratunkowy, a nawet przymierzyć prawdziwy hełm strażacki. Największą atrakcją wizyty było jednak bez wątpienia to, że dzieci mogły wsiąść do wozu strażackiego i poczuć się jak prawdziwi strażacy!

Strażacy zaprezentowali dzieciom jak używa się węża strażackiego. Wizyta w remizie strażackiej była nie tylko wspaniałą zabawą, ale również cenną lekcją bezpieczeństwa. Dzieci dowiedziały się, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i jak zachować się w przypadku zagrożenia.

Serdecznie dziękujemy strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej za zorganizowanie tej fantastycznej wizyty!