Podsumowanie projektu ekologicznego

Miniony tydzień w naszej szkole upłynął pod znakiem ekologii! Zorganizowaliśmy szereg wydarzeń, których celem było podniesienie świadomości uczniów na temat ochrony środowiska naturalnego. Kulminacją Tygodnia Ekologicznego był Pokaz Mody Ekologicznej, który odbył się we wtorek 30 kwietnia. Uczniowie zaprezentowali na wybiegu kreacje wykonane z materiałów recyklingowych i odpadowych. Stroje były niezwykle pomysłowe i oryginalne, a publiczność nagrodziła młodych projektantów gromkimi brawami.

Tygodzień Ekologiczny był dla nas wszystkich cennym doświadczeniem. Uświadomił nam wszystkim, jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne i zmiana naszych codziennych nawyków na bardziej ekologiczne. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację i udział w wydarzeniach Tygodnia Ekologicznego. Mamy nadzieję, że to tylko początek naszej wspólnej drogi ku bardziej ekologicznej przyszłości!