#KsiążkaChroni

W ramach naszego uczestnictwa w akcji #ksiażkachroni #FundacjaPowszechnegoCzytania przekazała naszej szkolnej bibliotece pakiet kilkudziesięciu książek używanych w języku angielskim, 10 książek w wersji polskiej i ukraińskiej „Bal u lamorożca” oraz ukraińskie wydanie książki cegiełki „Świat jest piękny. Książka przeciw wojnie”. Książka cegiełka powstała dzięki zaangażowaniu polskich pisarzy i ilustratorów. Całość dostarczyła nam Nowa Era. Książki anglojęzyczne czekają na opracowanie (zajmie to troszkę więcej czasu), pozostałe są już dostępne dla naszych czytelników. Dziękujemy bardzo #FundacjaPowszechnegoCzytania za każdy egzemplarz oraz wspieranie nie tylko bibliotek ale przede wszystkim dzieci i młodzieży. Zapraszamy do korzystania.