KIERMASZ Z OKAZJI DNIA KOBIET – FOTORELACJA

Kolejny kiermasz za nami. Odbył się w dniu wyjątkowym, jak i wyjątkowe były smakołyki, którymi mogliśmy się delektować. Gorąco dziękujemy Pani Ani Michońskiej oraz klasie VI a za podarowanie własnoręcznie upieczonych oraz przepięknie udekorowanych ciasteczek. Dziękujemy również Szymonowi Malezynie, Hani Jakubczak, Nikoli Kanadys, Natalce Reszce, Weronice Ochal, Brayanowi Lipczyńskiemu, Reginie Koselskiej oraz 6-latkom za przekazanie pysznych ciast, ciasteczek oraz przyjemnie pachnących kul do kąpieli. Serdecznie podziękowania kierujemy do Pani Eli Prażmo za podarowanie własnoręcznie wykonanych, przepięknych, kwiatowych serwetek, które już niedługo będą ozdabiały świąteczne koszyczki. W obsłudze kiermaszu pomogły uczennice: Gabrysia Żurek, Ala Chołody, Amelka Kluch oraz Julka Paluch. Dzięki tak wspaniałej współpracy nasze kiermasze cieszą się tak dużym powodzeniem. Zapraszamy na kolejne nasze spotkanie już w kwietniu.

Razem możemy więcej 🙂

Organizacją zajęły się Pani Barbara Grzegorczyk oraz Pani Anna Kula.