Wieści z biblioteki

Zajęcia z cyklu „Młody odkrywca przyrody” nadal odbywają się co tydzień 🙂
Ostatnio dołożyliśmy do zajęć zgodne z tematem filmy przyrodnicze. Zmieniliśmy także pozycje książkowe na „Zwierzaki Wajraka” #AdamaWajraka oraz „W norach i jamkach” Hanny Zdzitowieckiej; („Plotki o zwierzętach” zostały wypożyczone i niestety nie wracają).
Niezmienne pozostało zaangażowanie i zainteresowanie uczestników 🙂 Zajęcia z powyższego cyklu realizowane są także na zastępstwach np. „Młody odkrywca przyrody” na zajęciach czytelniczych w klasie 1a i 3. Razem z żubrem Pompikiem autorstwa #TomaszSamojlik wędrowaliśmy po polskich parkach narodowych, a naszą trasę i spotkane zwierzęta oraz rośliny przedstawiliśmy na wspólnym plakacie. Brawa dla młodych przyrodników – czytelników👏

Aktualności z życia biblioteki śledzić można na FB pod adresem: https://www.facebook.com/groups/840542006128330/?ref=share