Droga Krzyżowa

„To ludzie, choć sami mali, wznieśli Cię i ukrzyżowali…”
W okresie oczekiwania na Święta Wielkiej Nocy wszyscy uczniowie naszej szkoły, wraz z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi uczestniczyli we wspólnej Drodze Krzyżowej.
Było to piękne i wzruszające przeżycie. Tę niezwykłą uroczystość przygotowała siostra Justyna Brzuchnalska z uczniami klas III a i b, wychowawczyniami: p. Małgorzatą Chabros i Ewą Klocek, p. Wiolettą Mańkowską i p. Natalią Filipek.
Droga krzyżowa była oparta na rozważaniach, które przygotował reżyser z Krakowa pan Kobierski, niektóre teksty przygotowały dzieci.
Po przedstawieniu głos zabrała Pani Dyrektor Nina Bartoszcze-Wylaź, która podziękowała za te niezwykle wzruszające chwile i złożyła życzenia świąteczne. Następnie Pan Wójt Kazimierz Firlej złożył całej społeczności życzenia świąteczne. Na zakończenie ksiądz proboszcz Zenon Małyszek podziękował wszystkim aktorom, doceniając ich zaangażowanie i również życzył wszystkim głębokiego przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, duchowego ubogacenia, umocnienia w wierze i bliskości rodzinnej.