UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Życie zatacza wciąż kręgi, więc jak co roku przyszedł ten moment, kiedy kończymy rok szkolny, aby rozpocząć wakacje. Nasi podopieczni również zasłużyli na odpoczynek, bowiem cały rok poprzez zabawę pracowali nad zdobywaniem nowych i doskonaleniem już posiadanych. umiejętności. To był dla przedszkolaków naprawdę pracowity, aktywny i radosny czas. Na dowód tego dzieci przygotowały mnóstwo artystycznych atrakcji, które następnie śmiało zaprezentowały. Najmłodsi, emanując na scenie radością i energią zatańczyli polkę oraz uroczo zaśpiewali dwie piosenki w języku angielski. Dla sześciolatków był to szczególny moment, bowiem pożegnali ukochane przedszkole- dzieci wykonały wokalno -taneczny utwór pod wymownym tytułem,, Dziękujemy..”, który był dedykacją dla wszystkich towarzyszy tej pięknej przygody. W solowej piosence wystąpił Grzesio, który z pewnością będzie rozwijał swój niezwykły wokalny talent na dalszych szczeblach edukacji. Dzieci zaprezentowały również piosenkę w języku angielskim a na zakończenie artystycznych popisów przedszkolaki wspólnym chórem powitali piosenką lato, życząc wszystkim udanych, wesołych i bardzo szczęśliwych wakacji. Nasi mali artyści zasłużyli na gromkie brawa i szczere gratulacje:-). Uroczystość zakończyła się wręczeniem dyplomów i nagród z racji ukończenia przedszkola oraz dla najlepszych czytelników, listy gratulacyjne otrzymali także rodzice, którzy wyróżnili się zaangażowaniem na rzecz naszej szkoły oraz dobra naszych podopiecznych.. Bardzo dziękujemy.