Wycieczka przedszkolaków do sali zabaw

W czwartek – 20 kwietnia 2023 roku Przedszkolaki wesoło spędziły czas w Sali Zabaw „U Superika”.

Dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w Sali Zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. Celem wycieczki było rozwijanie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej a także integracja grupy.

Niezwykłą frajdą było korzystanie z labiryntów, zjeżdżalni i basenów z piłkami, a także mega klocków, i trampoliny.

Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z „Kącika Malucha”, w którym można było odpocząć i nabrać sił oraz zjeść coś pysznego.

Pobyt w sali zabaw bardzo szybko dobiegł końca a dzieci pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciły do Przedszkola.