KIERMASZ ,, ZIMOWE SMAKI „

Miło nam poinformować, że dnia 12 stycznia 2023 r. odbył się kolejny kiermasz, na którym uczestnicy mieli okazję degustować domowej roboty smakołyki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w nasze cykliczne spotkania- widzimy, że społeczność naszej szkoły potrafi współpracować ze sobą, dzielić się dobrem, poświęcać swój czas. Podczas przerw w obsłudze kiermaszu pomagały uczennice kasy IV a, tj : Amelia Kluch, Krystyna Gajda, Gabrysia Żurek, Alicja Chołody, Zuzanna Pszczoła. Wyrazy wdzięczności ślemy również dla uczniów, którzy przy pomocy rodziców przygotowali dla nas zimowe pyszności ,tj: Olaf Zdanowski, Piotrek Pecio, Cyprian Siecielski, Kacper Gontarczyk, Brayan Lipczyński, Zosia Wójcik, Piotrek Samoń, Paula Kalita , Klaudia Niezbecka. Postawa naszych uczniów oraz ich rodziców zasługuje na prawdziwe uznanie :-).

Kiermasz zorganizowały Pani Barbara Grzegorczyk, Pani Anna Kula oraz Pani Izabela Paruch.

Po feriach zimowych spotkamy się ponownie w wyjątkowych okolicznościach, bowiem kolejny kiermasz odbędzie się 14 lutego, w dzień WALENTYNEK ! Tego dnia zapraszamy wszystkich na poczęstunek- gwarantujemy, że ciasteczka będą miały podwójną słodycz, gdyż będą serduszkowe oraz w kolorze czerwonym.

Bądźcie z nami koniecznie 🙂

Razem możemy więcej 🙂