OBCHODY DNIA BABCI I DZIADKA

W dniu 13 stycznia nasze przedszkole licznym gronem odwiedziły Babcie oraz Dziadkowie. Przedszkolaki poprzez śpiew, taniec oraz grę aktorską wyrazili swoją miłość, wdzięczność oraz przywiązanie do tak bliskich im osób. Po części artystycznej wnukowie zaprosili Drogich Dziadków i Drogie Babcie na poczęstunek, który sami przygotowali. Aby ugościć uczestników uroczystości, dzieci własnoręcznie nalepiły pysznych pierogów oraz upiekły smakowity sernik. Wnukowie wręczyli również swoim Dziadkom i Babciom laurki oraz upominki. Wzruszeniom, wzajemnej czułości oraz uściskom nie było końca. Życzymy z całego serca, aby nasze Babcie i nasi Dziadkowie cieszyli się zdrowiem oraz czasem spędzonym ze swoimi wnukami oraz aby jak najczęściej odwiedzali naszą szkołę. Zapraszamy 🙂