Fotorelacja z kiermaszu ,, DOBRE, BO POLSKIE”

Społeczność szkolna po raz zwarty spotkała się przy wspólnym stole, polskim stole. Jak się okazuje, dzień w którym odbywają się nasze degustacje staje się dniem wyczekiwanym przez naszych uczniów. Z całego serca dziękujemy za każdy gest pomocy i wsparcia – to nasze wspólne dzieło, którym możemy się szczycić. W sposób szczególny dziękujemy uczniom, którzy wraz z rodzicami przygotowali i podarowali niebywale smaczne a zarazem zdrowe rarytasy- ciasta, ciasteczka, sałatki, lizaki, owocowe deserki oraz zdrowe jogurty. Dziękujemy więc sześciolatkom, Karolinie Pietrusze, Maćkowi Wrótnemu, Brayanowi Lipczyńskiemu, Szymonowi Podstawce, Michalinie Kamińskiej, Lence Murat, Aleksandrze Pszczole. Podziękowania ślemy również dla Zuzi Pietrak, Karoliny Pietruszki oraz Michała Capały za nieocenioną pomoc przy obsłudze kiermaszu- wasza wzorowa postawa uczniowska zasługuje na prawdziwe uznanie.

Liczymy na dalszą współpracę oraz obecność na kolejnym spotkaniu, które będzie miało dla nas szczególne znaczenie, wprowadzi nas bowiem w niezwykły klimat świąt. Bądźmy więc ponownie razem 16 grudnia (piątek).

Organizacją kiermaszu zajęła się Barbara Grzegorczyk oraz Anna Kula, a przeogromną pomoc zaoferowała Pani Izabela Paruch .

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ 🙂