Ach, cóż to był za bal!!!

Tego dnia w sali balowej spotkały się wróżki, księżniczki, biedronki, motylki, kotki, rekiny. Był policjant, Spider Man, dzielny żołnierz, na bal przybyło też wiele innych barwnych postaci bajkowych. Zabawę karnawałową uświetnił przebrany za clowna DJ, który zabawiał dzieci skoczną muzyką, pokazem sztuki cyrkowej. Uczestnicy spontanicznie dobierali się w urocze pary, tworzyli zgrabne kółeczka, pojawiły się też energetyczne tańce solowe. Dzieci jechały w pociągu, łapały bańki mydlane, przechodziły przez tunel, tańczyły z rekwizytami, miały też okazję spróbować swoich sił w posługiwaniu się atrybutami cyrkowymi. Wesołej zabawie i okrzykom dziecięcej radości nie było końca!!!!Aby dodać sobie energii, w przerwie dzieci udały się na poczęstunek. Po skończonej zabawie wróciły do domu zmęczone, lecz szczęśliwe, że mogą zabrać ze sobą piękne doznania i wspomnienia balu jak z najpiękniejszej bajki !!!