Dzień Pluszowego Misia

Jak co roku, 25 listopada obchodziliśmy ważne święto ,, Dzień Pluszowego Misia”. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – tańcom i dobrej zabawie w towarzystwie misiów tych dużych i tych małych, wprost bajkowych nie było końca. Dzieci ze swoimi pluszakami udały się do biblioteki szkolnej, gdzie dowiedziały się ciekawostek o misiach i niedźwiadkach, a chętne dzieci skosztowały misiowego przysmaku- miodku. Przedszkolaki podjadając popcorn wzięli udział w projekcji dawnych bajek, największym powodzeniem cieszyła się dobranocka ,, Miś Uszatek ” . Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z tego jakże wyczekiwanego przez dzieci dnia, gdyż mimo coraz atrakcyjniejszych zabawek potrzeba posiadania misia i obdarowywania go dziecięcą miłością nie przemija.