Panie Policjantki w naszej szkole!

5 października w naszej szkole gościliśmy miłe Panie Policjantki. Starszy aspirant Renata Kosior i sierżant sztabowy Ilona Grzelak opowiadały dzieciom z Klubu Przedszkolaka, 5 i 6-latkom, dzieciom z klas I-III o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz o zasadach bezpiecznego zachowania – w relacjach ze zwierzętami, osobami nieznajomymi i o innych niebezpieczeństwach i zagrożeniach z którymi mogą spotkać nasi milusińscy. Dzieci były bardzo zainteresowane i chętnie zadawały paniom policjantkom pytania. Dzieci miały możliwość obejrzeć z bliska wyposażenie policjanta, a także wsiąść do policyjnego samochodu, a nawet włączyć w nim syrenę! Bardzo dziękujemy Paniom Policjantkom za to pouczające i miłe spotkanie – serdecznie zapraszamy na kolejne!