Podaruj książkę bibliotece TYDZIEŃ BIBLIOTEK cz.2

Z tej okazji wszystkich czytelników i sympatyków książek zapraszamy do włączenia się w akcję

„Podaruj książkę bibliotece szkolnej”.

Akcja skierowana jest do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Jej celem jest wzbogacenie księgozbioru o ciekawe pozycje książkowe, co przyczyni się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole.

Jeżeli przeczytałeś lektury lub inne książki, które warto polecić, przekaż je do biblioteki. Nie skazuj ich na zapomnienie i zarastanie kurzem na półce Twojej domowej biblioteczki. Wystarczy nawet jedna uwolniona książka z własnej kolekcji.

Przekazane książki będą służyć innym czytelnikom. Książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym.

Uwolnij książkę! Książka czytana żyje dalej!

Ogromne podziękowania dla uczniów klasy 2a za przekazane bibliotece dary, widoczne na zdjęciach. W akcję włączyli się także uczniowie klas starszych – pierwsza była Natalia W. z klasy siódmej ;).

Dziękuję