1000 powodów, aby czytać

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Wy, Drodzy Uczniowie

Zwracam się do z prośbą o udzielenie wsparcia Naszej Szkolnej Bibliotece i pomoc w wygraniu 1000 książek o wartości do 25 tys. zł.

Taką właśnie nagrodę możemy zdobyć, jeżeli zechcecie Państwo wesprzeć nas swoimi głosami w konkursie organizowanym przez Empik.

Wystarczy zainstalować na telefonie aplikację Empiku i oddawać za jej pośrednictwem głosy na naszą pracę.

Plakat – zgłoszona na konkurs praca – jest efektem zaangażowania uczniów WSZYSTKICH klas. Wykorzystane postaci zostały narysowane przez uczniów, skopiowane, a podczas zajęć w Dniu Edukacji Narodowej dodaliśmy im wspólnie kolorów. Dziękuję wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w powstanie tak rewelacyjnej pracy:

twórcom rysunków – Alicja Chołody, Oliwia Smolak, Beata Wojcik, Maksymilian Kuzioła, Gabriel Smolak, Krzysztof Andrejek, Łukasz Żaba, Patrycja Jędrejek;

wszystkim uczniom, którzy kolorowali, wycinali i przyklejali postaci;

wychowawcom, nauczycielom i uczniom za wymyślone i przekazane, a widoczne na plakacie w „dymkach” POWODY, BY CZYTAĆ;

paniom Elżbiecie Zielińskiej i Agnieszce Nakoniecznej za pomysł i nadanie ostatecznej formy pracy.

Głosowanie rozpocznie się 28 października o godzinie 12.00 i potrwa do 30 listopada, ale już dzisiaj zachęcam do pobrania aplikacji mobilnej Empiku tak, byśmy byli do niego gotowi.

Każdego dnia można oddać jeden głos z jednego urządzenia.

Zachęćcie Państwo przyjaciół, znajomych i rodzinę.

Rywalizować będziemy z dużymi szkołami, więc każdy głos będzie na wagę złota.

Anna Zając

nauczyciel bibliotekarz

Czytam, bo ten rodzaj spędzania czasu pozwala mi przenieść się do krainy fantazji, uwierzyć we własne siły i możliwości.

Czytam, bo książka pozwala mi zapomnieć o, czasami przykrej, rzeczywistości. W książkach znajduję odpowiedzi na moje rozterki, one dają mi wiedzę i pokazują drogi tak, bym mógł zmieniać otaczający mnie świat.

Czytam, bo nic tak jak książki, nie daje mi radości.