Mistrz Pięknego Czytania 2019

Eliminacje szkolne do
II Międzyszkolnego Konkursu MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

W ostatnim tygodniu przed feriami ponad pięćdziesięcioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do szkolnych eliminacji konkursu czytelniczego. Cieszymy się ogromnie, że tyle osób odważyło się zaprezentować swoje czytelnicze umiejętności. Niestety, do konkursu międzyszkolnego  przejść mogło tylko po dwóch reprezentantów każdej z czterech kategorii wiekowych. Konkurencja zatem była ogromna, a zadanie wyłonienia szkolnych mistrzów –  bardzo trudne.
        
Z radością informujemy, że 14 marca, na II Międzyszkolnym Konkursie MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA naszą szkołę reprezentować będą:

kategoria klasy 0 – 1 – Alicja Chołody
Martyna Chatała
kategoria klasy 2 – 3 Blanka Zarzycka
Kacper Figiel
kategoria klasy 4 -6 Emilia Opolska
Bartosz Sulej
kategoria klasy 7,8 sp Klaudia Balcerek
i 3 gim. dogrywka między Julią Nakonieczną i Oliwierem Jurkiem

Gratulujemy sukcesu i życzymy „połamania języka”J w konkursie międzyszkolnym.

Organizatorzy
Anna Zając
Agnieszka Nakonieczna