Szkolne Święto Matematyki

Dnia 14 grudnia 2016r. o godz. 10.00 odbędzie się w naszej szkole święto matematyki. Podczas obchodów naszego święta wszystkie klasy gimnazjalne zaprezentują swoje zmagania z matematyką z ostatnich kilku miesięcy. Odbędą się matematyczne potyczki klas gimnazjalnych, turniej jeden z dziewięciu, a całość naszych obchodów rozpocznie występ młodzieży pt „NIe taka matm,a straszna…”. podczas naszego świętowania zapraszamy na drobny poczęstunek. 

Nasze Święto Matematyki jest podsumowaniem projektu „Na długiej przerwie…”, którego realizacja była możliwa dzięki finansowemu wsparciu Fundacji m Banku, w ramach programu grantowego mPotęga.

Wszystich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. W szczególny sposób zapraszamy rodziców naszych uczniów. Do zobaczenia w naszej szkole!!!

koordynator projektu – A. Opolska