Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Wakacji nadszedł czas!

23 czerwca 2023 r.  zakończyliśmy rok szkolny. O godz. 9.00 w kościele parafialnym p.w. Przemienienia Pańskiego w Garbowie została odprawiona msza święta dziękczynna za kolejny rok szkolny, a o 10.30 w budynku naszej szkoły odbyła się uroczysta akademia, w czasie której przyszedł czas na podsumowanie dziesięciomiesięcznej systematycznej pracy. Spośród wszystkich uczniów 43 zostało nagrodzonych świadectwami z czerwonymi paskami, książkami i medalami ,,Wzorowy uczeń”.  Specjalne nagrody wójta, Pana Kazimierza Firleja, w dowód uznania za osiągnięcia dydaktyczne, pracę w wolontariacie, aktywność na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego, osiągnięcia w konkursach powędrowały do Aleksandry Brzezickiej, Apolonii Dados, Veronicy Jahns, Julii Jędrejek, Mai Komosińskiej, Łukasza Marczaka, Jakuba Pasternaka i Łukasza Żaby.

Pamiątkowymi medalami zostali nagrodzeni uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen, Mistrzowie zachowania, Super czytelnicy oraz najaktywniejsi wolontariusze.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Podczas uroczystości przyszedł czas na pożegnania. Panie Elżbieta Węsierska i Danuta Szymczyk po kilkudziesięciu latach pracy przeszły na zasłużony odpoczynek. Pani Paulina Kustra będąca na rocznym zastępstwie i siostra Grażyna Ziomek po rocznej pracy pożegnały naszą szkołę. Serdecznie dziękujemy Paniom za trud włożony w funkcjonowanie naszej placówki, życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności i radości.

Część artystyczna wypełniona została niespodziankami. Wakacyjny taniec pod kierunkiem Pani Iwony Jabłońskiej przygotowali uczniowie klasy III. Życzenia pięknych, słonecznych wakacji wybrzmiały podczas recytacji utworu  lirycznego przez  ucz. klasy V, Karinę Jędrych. Największą niespodziankę zgotował nam Franek Mańkowski, wykonując dwa utwory Maryli Rodowicz.

Po zakończeniu uroczystości wszyscy uczniowie udali się do klas na ostatnie,  w tym roku szkolnym, spotkania z wychowawcami.

Drodzy uczniowie!

Za nami kolejny rok szkolny. Każdy z Was pracował tak, jak potrafił najlepiej. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Życzymy Wam, by te wakacje na zawsze pozostały w Waszej pamięci jako wyjątkowo udane. By tak było, niech słońce świeci jak najczęściej. Nowo odkryte miejsca i nowo poznani ludzie, niech sprawią, że poczujecie się jeszcze szczęśliwsi. Niech przygody, które przeżyjecie, dostarczą Wam wyłącznie dobrych emocji: radości, zachwytu, dumy. Uważajcie na siebie i wracajcie szczęśliwie ze swych wakacyjnych podróży.