Informacja

W roku szkolnym 2024/2025 dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat, mają możliwość uczestniczenia w zajęciach opiekuńczych, prowadzonych przez świetlicę środowiskową PCK przy Szkole Podstawowej w Garbowie.

Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest to, że oboje rodzice są pracujący i wypełnią Oświadczenie o pozostaniu w zatrudnieniu. Jednocześnie informujemy, że Świetlica nie funkcjonuje w dni wolne od zajęć szkolnych tj. w wakacje, ferie i przerwy świąteczne oraz dni dodatkowo wole od nauki wyznaczone przez dyrektora szkoły.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie dokumentów  i dostarczenie ich do sali nr 10.

Rodzice dzieci, które uczestniczyły w zajęciach  w ubiegłym roku szkolnym wypełniają tylko Oświadczenie o zatrudnieniu.

Zajęcia prowadzone są w godzinach od 7.00 do 7.30 oraz 12.30 -16.30.