SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

Wszyscy chętni uczniowie klas drugich i trzecich rozegrali po cztery partie szachowe w ramach Szkolnego Turnieju Szachowego, który został przeprowadzony w piątek 14 czerwca 2024r. Łącznie wzięło w nim udział 32 uczniów. Organizatorami, a zarazem sędziami głównymi byli nauczyciele edukacji przez szachy w szkole: pani Małgorzata Dąbrowska oraz pan Wojciech Janczyk. Sędziami pomocniczymi byli: Oliwier Szymonik i Alan Jedliński z klasy 4a, Kacper Jasik z klasy 5a oraz Franek Nikodemski z klasy 5b. Bardzo dziękujemy sędziom za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu tych zawodów. W dniu dzisiejszym tj. we wtorek 18 czerwca odbyło się podsumowanie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród. III miejsce (3 pkt) zajęli uczniowie: Michał Jałocha, Jerzy Skuba, Karol Wilkos, Tymur Liashenko, Kuba Mańkowski i Cyprian Sieklicki. II miejsce (3,5 pkt) zajął Piotr Kozłowski. I miejsce (4 pkt) zajęli: Oskar Kuflewski, Ireneusz Filipek, Jakub Jędrejek oraz Marcel Samoń. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.