Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo!

Nauczyciele i Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Garbowie serdecznie zapraszają Rodziców, przyszłych uczniów klas pierwszych i dzieci rozpoczynających naukę w przedszkolu na spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godzinie 16.00. Celem spotkania jest zapoznanie Państwa z zasadami funkcjonowania szkoły i przedszkola, a także z kadrą pedagogiczną. Będzie to również okazja do zadawania pytań i rozwiania wszelkich wątpliwości. Podczas spotkania poruszymy m.in. następujące tematy:
-Zasady funkcjonowania szkoły podstawowej
-Organizacja dnia w przedszkolu
-Wyprawka szkolna i przedszkolna
-Zajęcia dodatkowe
– Możliwość indywidualnych konsultacji z nauczycielami.


W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.
Z poważaniem,
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Garbowie