Warsztaty komiksu ze Zbigniewem Masternakiem

12 kwietnia uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach komiksu prowadzonych przez pisarza, scenarzystę i reportażystę Zbigniewa Masternaka w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Bronisława Pietraka w Garbowie.

Ponieważ efektem warsztatów miał być komiks stworzony przez uczniów, warunkiem uczestnictwa było dostarczenie do biblioteki szkolnej własnego rysunku. Prace te jeszcze przez kilka dni można będzie obejrzeć w wypożyczalni.

Nasi uzdolnieni plastycznie uczniowie stanęli na wysokości zadania – powstało ponad 20 różnych historii z Garbowem w tle. Zostaną one połączone w jedną publikację.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Poleszak dyrektor biblioteki publicznej za zaproszenie do udziału w warsztatach.