I GMINNY FESTIWAL PIOSENKI ,, ROZEŚMIANA PIOSENKA” W LEŚCACH

Dnia 23 marca uczennice: Zofia Kozłowska, Katarzyna Pecio, Natalia Chałas z grupy 6-latków, oraz Gabriela Żurek i Krystyna Gajda z klasy IV reprezentowały naszą szkołę na konkursie wokalnym, który odbył się w Leścach. Wszystkie występy solowe były wykonane pięknie, rytmicznie, pojawiły się również ruchy sceniczne- nasze uczennice zaprezentowały się na wysokim poziomie. Gabriela Żurek otrzymała 3 miejsce, zaś Natalia Chałas oraz Krystyna Gajda wyróżnienie. Jesteśmy pod wrażeniem wszystkich występów, a dzieciom sześcioletnim gratulujemy odwagi, gdyż był to ich pierwszy udział w tego typu wydarzeniu( ale jak mówią- nie ostatni 🙂

Do występów uczennice z klasy IV przygotował Pan Mariusz Gajosz, natomiast dzieci przedszkolne Pani Barbara Grzegorczyk.