ROZSTRZYGNIĘCIE MIEDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO,, OZDOBA WIELKANOCNA”

Dnia 24 marca w murach naszej szkoły zawitali niezwykli Goście- Uczestnicy konkursu, ich Rodzice oraz Opiekunowie. Tego dnia odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród i dyplomów. Na konkurs wpłynęło ponad 100 prac uczniów ze szkoły z Garbowa oraz okolicznych miejscowości, tj. Bogucina, Ożarowa, Woli Przybysławskiej, Lesiec, Borkowa, Przybysławic, Markuszowa. Kunszt, pomysłowość oraz różnorodność prac wzbudziła u jurorów oraz obserwatorów ogromny podziw. W czterech kategoriach zostały przyznane miejsca:

Przedszkole:

1miejsce-Dawid Byczek- Wola Przybysławska, 2 miejsce -Mateusz Brzozowski- Leśce, 3 miejsce – Amelia Majewska – Garbów

klasy 1-3

1 miejsce -Karolina Stachal-Leśce oraz Wiktoria Figiel – Garbów, 2 miejsce- Lena Stopyra- Przybysławice oraz Lena Tatarczak – Wola Przybysławska, 3 miejsce-Iga Wojcieszek- Przybysławice

klasy 4-6

1 miejsce -Alicja Meksuła- Garbów, 2 miejsce- Martyna Chatała- Garbów, 3 Miejsce- Natalia Stachal -Leśce

klasy 7-8

1 miejsce Julia Stachal- Leśce

Wśród prac konkursowych jury przyznało również 22 wyróżnień, pozostali uczestnicy otrzymali dyplom za udział w konkursie.

Każdy z Uczestników otrzymał dyplom oraz nagrodę, miał też okazję skosztować sernika, własnoręcznie przygotowanego przez 6-latki z z naszej szkoły.

Dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu, a wszystkim Uczestnikom raz jeszcze GRATULUJEMY 🙂

Prace konkursowe zostaną zlicytowane, a pozyskane środki będą przeznaczone na Hospicjum Małego Księcia w Lublinie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.