KOSMICZNY TYDZIEŃ W PRZEDSZKOLU

W tym tygodniu w naszym przedszkolu panowała bardzo „nieziemska” atmosfera. W ramach zajęć o tematyce „kosmicznej” przedszkolaki poznały wiele nowych zagadnień. Dzieci miały okazję dowiedzieć się co to jest Galaktyka, kto to jest astronom i astronauta, czym charakteryzują się planety Układu Słonecznego, jak wygląda rakieta kosmiczna, ile jest planet, co to są planety karłowate, jakie mają nazwy, jak wyglądają gwiazdy, co to jest orbita …….  I to wszystko za sprawą niezwykle uzdolnionego Grzesia Janczyka, który w ramach odwróconej lekcji nie tylko wyjaśnił przedszkolakom wszelkie wątpliwości związane z Układem Słonecznym, ale podzielił się również ciekawostkami oraz anegdotami na temat kosmosu i zachodzących w nim zjawisk. Z podziwem słuchaliśmy wykładu Grzesia, który z wielką pasją i zaangażowaniem omówił samodzielnie wykonany plakat, wyjawił nam przy tym wiele sekretów i kosmicznych zagadek , wykazując się ogromną wiedzą oraz poczuciem humoru. Jesteśmy dumni, że mamy w naszej szkole tak zdolnego Przedszkolaka a zarazem tak wielkiego pasjonata kosmicznych przestrzeni. BRAWO GRZESIU !!!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂