Bal karnawałowy klas I-III

Jak karnawał to zabawa!

Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy.  2 lutego  w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany. Tego dnia salka gimnastyczna zamieniła się w salę taneczną. Dzieci przybyły w barwnych  przebraniach.  Wcieliły się w bohaterów bajek i filmów. Dominowali:  super- bohaterowie, sportowcy oraz księżniczki.  Pod kierunkiem didżeja, każdy  próbował swoich umiejętności tanecznych. Były pociągi, korowody, kółeczka , węże i tańce w parach. Dzieci z zachwytem patrzyły na  pokazy sztuki żonglerskiej. W czasie przerwy miały czas na słodki poczęstunek, który przygotowali w salach rodzice. Była to również okazja  do robienia zdjęć.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do udanej zabawy – wychowawczynie klas I-III.