WITAJ SZKOŁO!

1 września to dzień powrotu w znajome, szkolne mury, do spotkań z przyjaciółmi i nauczycielami.  Rozpoczyna się kolejny rok szkolny, wypełniony z jednej strony obowiązkami, a z drugiej – inspirujący do podejmowania nowych ambitnych wyzwań.

Drodzy Uczniowie,

Życzymy Wam, aby ten rok szkolny stał się dla czasem wspólnego odkrywania świata w każdym jego wymiarze. Odważnie poszukujcie nowych, nieuczęszczanych ścieżek, swojej indywidualnej drogi, a szkolny obowiązek stanie się wówczas  porywającą przygodą.

Szanowni Rodzice,

oddajecie swoje dzieci w ręce wykwalifikowanych specjalistów, pełnych poświęcenia i wiary w możliwości uczniów. Jesteście Państwo ważną częścią, w drodze do realizacji marzeń, pragnień i potrzeb, jest wartością bezcenną. Życzę wszystkim wielu powodów do dumy, szczęścia i satysfakcji płynącej z osiągnięć Waszych dzieci.

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, życzymy Państwu niewyczerpanych pokładów siły, pomysłowości i wyrozumiałości. Bądźcie zawsze obok, asystujcie, wyciągajcie pomocną dłoń w potrzebie, słuchajcie młodych głosów, odpowiadajcie na wezwania. Życzymy wielu sukcesów i radości z przeżywania każdego osiągnięcia Waszych wychowanków.

Narodowe Czytanie „Ballady i romanse”