DLA CIEBIE POLSKO!

W pierwszych dniach maja obchodziliśmy piękne święta narodowe. Dnia 6 maja nasza społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi spotkała się na uroczystości szkolnej, aby trwając w duchu patriotyzmu jeszcze raz wspólnie odczuć, czym jest polskość, braterstwo, czym są dla nas Polaków barwy : biel i czerwień. Dzieci z grupy 5-latków zaprezentowały część artystyczną, po czym odbył się Pokaz Mody Patriotycznej z udziałem przedszkolaków oraz dzieci z klas 1-3. Starsi koledzy tj. Maksymilian Kuzioła oraz Piotr Wójcik wcielili się w rolę prowadzących uroczystość, a w przygotowanie włączyła się Pani Anna Kula, za co serdecznie dziękujemy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim za obecność na tym ważnym wydarzeniu, a w sposób szczególny chcemy podziękować Panu Wójtowi, Kazimierzowi Firlejowi oraz Rodzicom, że zaszczycili nas swoją obecnością. Wzrosło w nas poczucie, że wszyscy jesteśmy Wielką Polską Rodziną, pielęgnujemy w sobie patriotyzm i wzajemnie uczymy się, co znaczy być Dzieckiem Polskiej Ziemi i jak godnie reprezentować naszą Ojczyznę.