DZIEN ZIEMI

22 kwietnia  w wielu krajach obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. W naszej szkole również zwracamy szczególną uwagę na kształtowanie u dzieci postaw proekologicznych oraz budowanie świadomości dotyczącej wpływu postępowania każdego z nas na przyszłość naszej planety Ziemi. Tego dnia uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie o potrzebie właściwego segregowania śmieci, konieczności oszczędzania wody czy właściwego zachowania się w lesie. Dowiedzieli się, jak szanować i nie szkodzić Ziemi, a wszystko to za sprawą uczniów klasy I, którzy pod opieką p. Ewy Klocek przygotowali przepiękne przedstawienie pt. ,,ŻYJ W ZGODZIE Z PRZYRODĄ „. W obchody Dnia ziemi włączyła się również biblioteka szkolna poprzez organizację konkursu biblioteczno-ekologicznego i przeprowadzenie zajęć w grupach przedszkolnych, dotyczących dbałości o lasy. Serdecznie dziękujemy Paniom oraz aktorom za przekazanie nam prawdy o ekologii w sposób humorystyczny, przyjemny i zaspakajający potrzebę wzbogacania wiedzy oraz doznań estetycznych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.