Plan pracy Samorządu Uczniowskiego

Plan Pracy Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej   im. Marii Konopnickiej w Garbowie  w roku szkolnym 2020/2021                                                    

 Termin Zadania Formy Realizacji
    WrzesieńOrganizacja Pracy Samorządu Uczniowskiego Obchody „Dnia Chłopaka”Opracowanie planu pracy; wpisanie propozycji zgłoszonych przez przedstawicieli samorządu do planu pracy. Okolicznościowa gazetka ścienna ,życzenia przez radiowęzeł,muzyczny upominek
    Październik  Dzień Edukacji Narodowej    Wykonanie gazetki ściennej oraz przygotowanie montażu słowno-muzycznego  
  Listopad Dzień Wszystkich Świetych Rozpoczęcie szczęśliwego numerka   Świeto Niepodległości Puszka WOŚP-u    Wykonanie gazetki okolicznościowej. Montaż słowno-muzyczny  
  Grudzień  Akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę)   Mikołajki szkolne     Boże Narodzenie    Pomoc w zbiórce darów , żywności, odzieży dla potrzebujących dzieci.     od 15 puszczanie piosenek świątecznych Jeden dzień w czapce Mikołaja lub element czerwony w ubiorze warunkiem nie pytania na lekcji. Wykonanie dekoracji bożonarodzeniowych ,wystrój szkoły
  Styczeńgazetka na temat zdrowia psychicznego zbiórka karmy dla zwierząt17 sty. w tzw. blue  monday gazetka tematyczna  
  Luty    Walentynki   Podsumowanie pracy w I semestrzePrzygotowanie poczty walentynkowej     Sporządzenie sprawozdania za I semestr. Wnioski do pracy  
    Marzec  Dzień Kobiet   Pierwszy Dzień Wiosny   Dzień Świętego PatrykaŻyczenia i upominki dla dziewcząt i  Pań Sylwetki sławnych Kobiet   Dzień integracyjny (wagarowicza)     Dzień tematyczny- elementy ubioru w kolorze zielonym Gazetka okolicznościowa
    Kwiecień  Wielkanoc  Dekoracje świąteczne o tematyce wielkanocnej Gazetka okolicznościowa  
  Maj3 Maja    Święto Patrona Szkoły       102 lecie urodzin Jana Pawła IIMontaż słowno-muzyczny Gazetka tematyczna/wystawa Konkurs o Patronie Gazetka okolicznościowa (ciekawostki) Pomoc w przygotowaniu koncertu   Gazetka okolicznościowa
  Czerwiec  Dzień Dziecka   Podsumowanie pracy SU w roku szkolnym 2021/2022  Włączenie się w przygotowanie obchodów Dnia Dziecka   Sporządzenie sprawozdania.  
  
  

Prace ciągłe:

  • Zebrania samorządu, planowanie i organizowanie pracy, omawianie przebiegu akcji, wyciąganie wniosków.
  • losowanie „Szczęśliwego Numerka”.
  • Prowadzenie gazetki ściennej SU i “sekcji artystycznej”
  •  Prowadzeniu strony internetowej ,zakładka SU.
  • Współudział w uroczystościach szkolnych.
  • Udział w akcjach charytatywnych.
  • Organizowanie konkursów

Sekcje: dekoracyjna, porządkowa ,redakcyjna ,rozrywkowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.