Inauguracja Roku Szkolnego 2021/2022 w oddziałach przedszkolnych oraz klasie 1

DNIA 1 WRZEŚNIA W NASZEJ SZKOLE ZNOWU ZAPANOWAŁ GWAR…WYPOCZĘCI, RADOŚNI, GŁODNI NOWYCH   WRAŻEŃ   WKROCZYLIŚMY W KOLEJNY ROK SZKOLNY. JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI, ŻE PO WAKACJACH  SPOTKALIŚMY SIĘ W TAK LICZNYM GRONIE- RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ. W SPOSÓB SZCZEGÓLNY WITAMY NOWYCH CZŁONKÓW NASZEJ SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ, WIERZYMY ,ŻE  W MURACH NASZEJ SZKOŁY  OSIĄGNIEMY WIELE WSPÓLNYCH JAK I OSOBISTYCH SUKCESÓW .

PODCZAS SPOTKANIA UCZNIOWIE KLASY PIĄTEJ  POD OKIEM PANI AGNIESZKI PLISZKI PRZEDSTAWILI   KRÓTKĄ CZĘŚĆ ARTYSTYCZNĄ,  A UROCZYSTOŚĆ UŚWIETNIŁY TAŃCE I ŚPIEWANKI WYKONANE PRZEZ NAJMŁODSZE DZIECI W JĘZYKU ANGIELSKIM, ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

JESZCZE RAZ ŻYCZYMY WSZYSTKIM WIELU SUKCESÓW, ZADOWOLENIA ORAZ WARTOŚCIOWYCH PRZYJAŹNI.

PRZYGODĘ W  ROKU SZKOLNYM  2021/2022 CZAS ZACZĄĆ !!!:-)