Informacje organizacyjne dla Rodziców i Uczniów w z związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022

1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22 odbędzie się 1 września 2021 zgodnie z harmonogramem:

8.30 – spotkania z wychowawcami klas w salach od klasy II do VIII – wejście główne do szkoły z obowiązkową dezynfekcją rąk i maseczkami oraz zmianą obuwia zewnętrznego na obuwie szkolne

Klasa II- Iwona Jabłońska, s.9

Klasa IIIa – Bożena Jesionowska, s.15

Klasa IIIb – Małgorzata Wdowiak, s.20

Klasa IV – Katarzyna Mikuła, s.33

Klasa Va – Małgorzata Dąbrowska, s.35

Klasa Vb – A. Pliszka, s.32

Klasa VI – L. Żak, s.30

Klasa VIIa – Agnieszka Opolska, s.24

Klasa VIIb – Izabela Wcześniak, s. 28

Klasa VIIIa – Bożena Tuszyńska- Firlej, s.25

Klasa VIIIb – Elżbieta Zielińska, s.29

Klasa VIIIc – Michał Kuflewski, s.31

• 9.00 – spotkanie na Sali gimnastycznej Rodziców i dzieci oddziałów przedszkolnych 3-4 latków, 5, 6 latków oraz uczniów klas Ia i I b z dyrekcją i nauczycielami.
  • Przypominamy o uroczystm stroju szkolnym.
  • Plan dowozów autobusem szkolnym dostępny będzie na stronie szkoły  31 sierpnia 2021. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców została zmodyfikowana  trasa do Gutanowa. Informacje szczegółowe  u Opiekunów dowozu.
  • Msza Święta inaugurująca rok szkolny odbędzie się w kościele parafialnym w niedzielę 12 września 2021r.