Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021 w grupach przedszkolnych

Już drzwi przedszkola otwierają się, nowy, nieznany świat odkryjesz dziś …… Dzieci z grupy sześciolatków zakończyły rok szkolny wiedząc, że po wakacjach czekają ich nowe wyzwania, że wkroczą już w rolę ucznia, ale za to z przedszkolnych lat pozostaną im piękne wspomnienia. Recytując wiersz, tańcząc i śpiewając podziękowali za wspólnie spędzony czas oraz życzyli wszystkim udanych wakacji. Uroczystość szkolną uświetnił występ najmłodszych przedszkolaków- dzieci 3,4,5 letnie zaprezentowały swoje umiejętności w piosenkach śpiewanych w języku angielskim, w zabawach muzycznych oraz tańcu. Występom wszystkich dzieci towarzyszyła spontaniczność, radość jak i wiele wzruszeń. Uczestnicy rozeszli się ze świadomością, że po wakacjach znów się spotkają, trochę starsi ale za to pełni zapału i gotowi na nowe przygody. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej uroczystości.