Wyjazd do Krakowa i Energylandii

Uczniowie naszej szkoły  w dniach 14-15 czerwca pojechali do Krakowa i Energylandii. Pierwszego dnia zwiedzili perełki architektury Starego Miasta: krakowski Rynek z Sukiennicami, katedrę Wawelską, gdzie koronowani byli nasi władcy. Podziwiali także największy w Europie średniowieczny ołtarz Wita Stwosza w kościele Mariackim. Podczas spaceru po Starówce usłyszeli znaną melodię hejnału graną na cztery strony świata. Jednak fascynującą przygodę przeżyli drugiego dnia, w magicznej krainie – Energylandii. Były to emocje, których nie da się opisać. Tutaj na własne oczy zobaczyli jak prawa fizyki działają na roller coasterach bijących światowe rekordy pod względem szybkości i wysokości. Uczniowie chcą wrócić tu, za rok, by znów poczuć mega adrenalinę i przeżyć niesamowite chwile jeszcze raz! 

Opiekunowie: Iza, Agnieszka, Dorota i Małgosia.