Sport w szkole podstawowej

 Uczniowie szkoły podstawowej pierwszy semestr roku szkolnego spędzili bardzo aktywnie, brali udział w zawodach międzyszkolnych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. We wrześniu rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Bogucinie (26 uczniów).

            Nasza szkoła w grudniu była organizatorem zawodów w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt na szczeblu gminnym i międzygminnym ( 28 uczniów), w styczniu byliśmy gospodarzem zawodów siatkarskich ( 30 uczniów).

            Naszym największym sukcesem jest zajęcie III miejsca przez drużynę dziewcząt w zawodach powiatowych w piłce ręcznej. Drugi semestr zapowiada się równie interesująco, mamy nadzieję, że udział w  kolejnych rozgrywkach dostarczy naszym uczniom dużo wrażeń, zabawy i satysfakcji z faktu reprezentowania szkoły.  

Wojciech Janczyk