Turniej Szachowy

W dniu 27 maja 2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III Indywidualnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Szachach Szybkich w Bogucinie. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim i wzięło w nim udział 24 zawodników (cztery drużyny) z klas I – III ze szkół w Bogucinie, Garbowie, Woli Przybysławskiej oraz Przybysławic. Szkołę w Garbowie reprezentowali: Lilianna Sołyga – klasa 1a, Jakub Jędrejek – klasa 1b, Alan Jedliński – klasa 2a, Piotr Kowalczyk – klasa 2a, Oliwier Szymonik – klasa 2a i Aleksander Zlot – klasa 2a. Każdy zawodnik rozegrał siedem rund. Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwał sędzia szachowy Jan Błaszczak oraz sędzia pomocniczy Kamil Woliński. Drużyna z Garbowa wywalczyła pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, a także pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej zdobył Oliwier Szymonik i drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej uzyskał Alan Jedliński. Serdecznie gratulujemy całej drużynie a naszym szachistom życzymy dalszych sukcesów. Dziękujemy Pani Małgorzacie Dąbrowskiej za przygotowanie naszych uczniów do rozgrywek. BRAWO, BRAWO, BRAWO!!! JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI !!!