SPOTKANIE Z POLICJĄ

Jak co roku przyszły wyczekiwane wakacje, czas relaksu i opalania nosków. Będzie to czas wyjazdu w góry, nad morze, wesołej zabawy u babci na podwórku, ale również czas ogromnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie oraz własne oraz innych. Od najmłodszych lat wpajamy dzieciom wszelkie zasady, aby łatwiej było im funkcjonować w otaczającej rzeczywistości, dlatego każdy wychowawca omówił z podopiecznymi zagadnienia związane z rozwagą i ostrożnością podczas wakacji. Dnia 22 czerwca dzieci miały również okazję spotkać się z policją, która także będzie czuwała nad bezpieczeństwem nas wszystkich podczas letniej sielanki. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń. Dziękujemy bardzo za ogrom mądrych rad i pouczeń. Do zobaczenia po wakacjach.