Rok Marii Konopnickiej – ogólnoszkolny konkurs plastyczno-graficzny.

W ramach podsumowania roku  Marii Konopnickiej – patronki naszej placówki, w szkole odbędzie się konkurs plastyczno-graficzny „Maria Konopnicka – pierwsza nauczycielka przyrody”.

Ponieważ konkurs ten jest podsumowaniem obchodów roku Marii Konopnickiej, prace będą powstawały podczas lekcji, pod czujnym okiem wychowawców, nauczycieli plastyki i informatyki, a co za tym idzie – udział w konkursie wezmą wszyscy uczniowie szkoły.

Proszę jednak, aby uczniowie zapoznali się wcześniej z regulaminem konkursu i materiałami pomocniczymi umieszczonymi na dysku google (wiadomość na librusie).

Nagrodzone prace będą reprezentować szkołę w konkursie ogólnopolskim, w związku z czym muszą być złożone u wychowawców do 17 listopada 2022r.

Anna Zając nauczyciel bibliotekarz