KIERMASZ GRUDNIOWY- PODZIĘKOWANIA

Kiermasz grudniowy za nami, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wymiar ludzkiej dobroci, hojności oraz solidarności społeczności szkolnej podczas realizacji naszego wspólnego dzieła przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zaangażowanie nauczycieli, uczniów i ich rodziców w przygotowanie ozdób oraz smakołyków świątecznych było ogromne, za co z całego serca dziękujemy. Liczymy na dalszą współpracę i mocno wierzymy, że czynione dobro powraca.

Prześliczne ozdoby świąteczne podarowali: Henio Stasiak, Hania i Tomek Kochoń, Kuba Tomaszewski, Amelka Majewska, Brayan Lipczyński, Sylwia Pokrywka, Natalia Jędrejek, Zosia Wójtowicz, Basia Chołody, Szymon Malezyna, Michasia Kamińska, Nikola i Olek Pliszka, Oskar Niezbecki, s. Grażyna Ziomek, Pani Renata Marek, lza Paruch, Pani Basia Grzegorczyk. Liczne ozdoby pod opieką Pani Eli Prażmo , Pani Asi Grabarz – Sochal oraz Pani Ani Czernel wykonały również dzieci ze świetlicy szkolnej.

Niezwykle pachnące i pyszne smakołyki na kiermasz przygotowali: Amelka Majewska, Gabrysia Żurek, Jałocha Michał z siostrą Zuzią, Cyprian Sieklicki, Karolina i Rafał Pietruszka, Ania Jakubik, Kuba Tomaszewski, Brayan Lipczyński, Michał Capała, Wiktoria Gontarczyk, 6-latki, Pani Iza Paruch, Pani Basia Grzegorczyk.

Przy obsłudze kiermaszu swój czas poświęcili uczniowie: Bartosz Jędrejek, Natalia Jędrejek, Iga Bielniak, Karolina Pietruszka, Beata Wójcik, Michał Capała, Michał Czyżowski,

Kiermasz zorganizowały: Pani Ania Kula oraz Pani Barbara Grzegorczyk a nieocenioną pomoc zaoferowała Pani Iza Paruch.

Gratulujemy wszystkim zapału, umiejętności kulinarnych oraz plastyczno- technicznych, dziękujemy za włożone serce, wysiłek oraz poświęcony czas, dziękujemy wszystkim, którzy podarowali cegiełkę na wyposażenie naszej sali terapeutycznej – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ:-)

Na kolejny kiermasz zapraszamy już w styczniu.

WESOŁYCH ŚWIĄT