Kiermasz- fotorelacja

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego pierwszego kiermaszu. Jesteśmy godni podziwu i wdzięczności, jesteśmy dumni z postawy rodziców oraz uczniów, którzy tak chętnie zaangażowali się w naszą akcję i dołożyli  symboliczną cegiełkę na wyposażenie naszej sali.

Cel jest szczytny a ludzkie  serca wielkie !!!!

Chcemy podziękować uczniom, którzy przy pomocy rodziców przygotowali smaczny, pachnący jesienny poczęstunek  dla naszych uczestników. Dziękujemy również Pani Magdalenie Tomaszewskiej za  godne reprezentowanie rodziców na tym szkolnym wydarzeniu.

Dziękujemy 6-latkom za przygotowanie  pysznego  soku oraz przekazanie przetworów, a w sposób szczególny Julce Wawerskiej, Brayanowi Lipczyńskiemu, Natalce Borzęckiej  oraz Ani Jakubik za upieczenie przepysznych ciasteczek. Gorące podziękowania należą się również starszym uczniom, którzy pomogli przy obsłudze kiermaszu, t.j. Aleksandrze Adamczyk, Maksymilianowi Kuziole, Alicji Skałeckiej oraz Oscarowi Niezbeckiemu.

Organizacją kiermaszu zajęła się Pani Anna Kula oraz Pani Barbara Grzegorczyk, a  nieocenioną pomoc zaoferowała Pani Iza Paruch.

Razem możemy więcej !!!!