Szkolne Budżety Partycypacyjne

Nasza szkoła rozpoczęła realizację  projektu: Budżet Partycypacyjny, który daje uczniom, nauczycielom i rodzicom możliwość współdecydowania o inwestycjach i inicjatywach realizowanych w naszej szkole. Celem projektu jest aktywizacja społeczności szkolnej oraz wspólne tworzenie przestrzeni w szkole.    W ramach Budżetu Partycypacyjnego uczniowie zgłaszają swoje pomysły, które następnie zostaną poddane głosowaniu. Najbardziej popularne inicjatywy zostaną zrealizowane z dostępnych funduszy. Dzięki temu mamy szansę wspólnie decydować o tym, jak możemy polepszyć warunki nauki, rekreacji i rozwijać naszą szkołę. Jesteśmy po szkoleniu w Lublinie (zdjęcia ponizej) oraz czterech spotkaniach online.   Zapraszamy do aktywnego udziału w projekcie i współtworzenia przyszłości naszej szkoły!  Projekt koordynuje SU.