Innowacja pedagogiczna “Dotknij, poczuj, zobacz” w naszym przedszkolu.

Informujemy, że w grupie pięcio i sześciolatków realizowana była innowacja pedagogiczna “Dotknij, poczuj, zobacz” pod kierunkiem pani Agnieszki Pikul i Agnieszki Szwedzińskiej . Jej celem było wzbudzenie w dzieciach pasji do tworzenia, eksperymentowania i doświadczania wielozmysłowego. Podczas zajęć dzieci brały udział w różnorodnych aktywnościach, takich jak eksperymenty, zajęcia sensoryczne i ruchowe. Dzięki temu dzieci rozwinęły swoje umiejętności: obserwowania, doświadczania, eksperymentowania, tworzenia i współpracy.

Innowacja “Dotknij, poczuj, zobacz” cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Bawiły się one świetnie i jednocześnie uczyły wielu nowych rzeczy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.